منوی اصلی
جنگها و تاریخ
 • پنجشنبه 28 آذر 1398 10:33 ب.ظ نظرات ()
  به قدری تصویری که از شارع مقدس در جامعه به نمایش درآمده است اعوجاج دارد که به محض اینکه کسی در پی تبیین امر الهی برمی آید فریادهای اعتراض آمیز از هر گوشه ای شنیده می شود. برای اینکه ببینید اسلام با کسی شوخی ندارد شما عزیزان را توجه می دهم به دو سخنرانی از سخنرانی های اوایل انقلاب حضرت امام خمینی (قدس السره الشریف) که البته نیازی هم به توضیح آن چنان ندارد.
  آخرین ویرایش: دوشنبه 25 آذر 1398 10:39 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • چهارشنبه 27 آذر 1398 07:45 ق.ظ نظرات ()
  اگرچه انسان گرایی لیبرال انسانها را تقدیس می کند، منکر وجود خدا نیست و در حقیقت بر بنیادهای یگانه پرستی تکیه می کند. اعتقاد لیبرال ها در مورد قداست و آزادی ذات هر فرد میراث مستقیم باور سنتی مسیحیان به روح آزاد و جاودانی فرد است. لیبرالیسم برای توضیح منحصر به فرد بودن انسان خردمند و ضرورت تقدیس او، بدون توسل به «روح جاودانی» و «خدای آفریننده» با مشکل روبرو خواهد شد..... نظام های سیاسی و قضایی لیبرال ما بر اساس این باورپایه گذاری شده اند که هر فردی دارای یک ذات درونی مقدس و تغییر ناپذیر و خدشه ناپذیر است که به دنیا معنی می دهد و سرچشمه ی کلی اقتدار سیاسی و اخلاقی است. این یک تجلی از باور مسیحیت سنتی است در روحی ازاد و جاودانی که در درون هر فردی نهفته است.
  یووال نوح هراری لعنة الله علیه

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 27 آذر 1398 10:26 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • سه شنبه 26 آذر 1398 03:31 ق.ظ نظرات ()
  اس ام اس اومده از وزارت محترم اطلاعات که "اگر کسی رو از آشوب گرها شناسایی کرده اید مشخصات ش را به ما بگویید." یکی می گفت : ای بابا! حالا دیگه می خوان ملت رو در مقابل هم قرار بدن! بهش می گم: کامان ( با کشش الف دوم)! بابا ما ایرونی ها بای دیفالت در مقابل هم هستیم. چی چی رو در مقابل هم قرار بدن؟ اصلا نیازی نیست که ما ها رو در مقابل هم کسی قرار بده... نزده خودمون می رقصیم... یه نگاهی به دور و بر خودتون بندازید
  پرسپولیسی در مقابل استقلالی
  فوتبالی در مقابل والیبالی
  کشتی گیر در مقابل فوتبالی و والیبالی
  پیاده در مقابل سواره
  سواره در مقابل پیاده
  معتاد در مقابل جامعه
  جامعه در مقابل معتاد
  مکلا در مقابل معمم
  معمم در مقابل مکلا
   خلاصه اینکه همه در مقابل همیم... حالا که رسید به گزارش دادن ما رو در مقابل هم قرار دادن؟ پس تا حالا این ها که توی این کشور می زدن توی سر هم دیگه ایرانی نبودن؟ از کجا اومده بودن؟
  و اما توصیه های ایمنی:
  جدا خدمت بزرگواران خواننده عرض می کنم که اگر کسی را در حال آتش زدن پمپ بنزین، کندن تابلوی راهنمایی و رانندگی، سنگ پرانی به بانک و ... دیدید و شناختید حتما حتما حتما او را به مراجعه امنیتی ذی صلاح معرفی بکنید... مطمئن باشین که کسی که پمپ بنزین و بانک و .... رحم نمی کنه پاش بیفته به زن و بچه ی شما هم رحم نمی کنه...
  از ما گفتن بود
  آخرین ویرایش: جمعه 22 آذر 1398 08:38 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • دوشنبه 25 آذر 1398 05:25 ق.ظ نظرات ()

  1 آوریل 2019 بیلی مونکور
  مترجم رضا کیانی موحد
  دریاسالار یی سان-سین یک قهرمان ملی شناخته شده در کره است، اما اغلب در غرب مورد غفلت قرار گرفته است. با این حال ، بسیاری از مورخان او را در همان سطح هوراشیو نلسون و بهترین دریاسالاران تاریخ جهان قرار می دهند. معروف است که وی هرگز یک نبرد و حتی یک کشتی را از دست نداد. از سهم انقلابی وی در جنگهای دریایی و مهارتهای قابل توجه او نباید غافل شد. یی به عنوان یک دریانورد، در موارد متعددی موفق به غلبه بر نیروهای برتر از نیروهای خود شد، از جمله در یک نبرد بر نیرویی غلبه کرد که در آن دشمنش حداقل برتری 20 بر یک نسبت به نیروهای خودی داشت.
   (توجه: طبق کنوانسیون های نامگذاری شرق آسیا نام خانوادگی قبل از نام شخص آمده است. یی نام خانوادگی است.)
  ظهور یک افسانه
  علی رغم وضعیت افسانه ای یی در کره، شروع فعالیت نظامی وی امیدوار کننده نبود. در حقیقت، او تا 34 سالگی نظامی نشد و عنوان پیرترین افسر را در ارتش بدست آورد. بخشی از آن به این دلیل بود که یی در اولین تلاش خود برای ورود به ارتش از اسب افتاد و پایش شکست و در نتیجه در امتحان ورودی ارتش کره شکست خورد. با این حال ، او امتحان دوم خود را با موفقیت پشت سر گذاشت.
  یی نخستین بار در ارتش علیه گروهی از افراد متجاوز بنام ژورچن وارد عمل شد. یی آنها را به جنگیدن تطمیع کرد و در هم کوبید. یی رهبر آنها را به اسارت گرفت و اعدام كرد، سپس به مبارزه علیه کسانی كه باقی مانده بودند ادامه داد. با این حال، او در ارتش سلسله جوزن چندین رقیب داشت و یی یکی از افسرانی بود که توسط مافوق های حسود خود نادیده گرفته شدند. یی پس از اینکه به دروغ متهم به ترک خدمت در زمان نبرد شد، رتبه خود را از دست داد. با این حال ، او هنوز همپیمانان خود را داشت و به زودی به عنوان فرمانده آکادمی آموزش نظامی منصوب شد. در آن زمان مشخص شده بود که ژاپن برای اشغال کره نقشه هایی در سر دارد و یی از پست جدید خود برای ساخت نیروی دریایی منطقه ای استفاده کرده است. در این زمان بود که یی با خلق یک نوع انقلابی جدید از کشتیهای نظامی، خلاقیت خود را نشان داد.


  آخرین ویرایش: جمعه 22 آذر 1398 08:38 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • یکشنبه 24 آذر 1398 06:42 ق.ظ نظرات ()
  این قانون آهنین تاریخ است که هر سلسله مراتب خیالی ریشه های موهوم خود را انکار می کند وداعیه ی طبیعی بودن و اجتناب ناپذیر بودن دارد.
  یووال نوح هراری لعنة الله علیه
  آخرین ویرایش: جمعه 22 آذر 1398 08:39 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • شنبه 23 آذر 1398 08:06 ق.ظ نظرات ()
  این تبلیغ رو در قسمت اجتماعی سایت دیوار دیدم... این بزرگوار دقیقا قراره چی رو آموزش ببینه؟
  http://s7.picofile.com/file/8381353084/Screenshot_2019_06_06_11_30_30.png
  آخرین ویرایش: جمعه 22 آذر 1398 08:39 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 4 1 2 3 4
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic