وبسایت جدید

سلام خدمت تمامی خوانندگان و همراهان عزیز جنگ‌ها و تاریخ که در این سالها مطالب ما را دنبال نموده و ما را از نظرات خوبشان بهره مند نمودند. همان طور که مستحضر هستید، مدتهاست که به علت مشکلات عدیده ی میهن بلاگ به دنبال انتقال وبسایت از آنجا به دیگر هاست‌ها می بودیم. اما کمبود وقت و مشکلات زندگی این فرصت را ایجاد نمی کرد تا جاییکه در سال گذشته به قدری این مشکلات زیاد شد که قید نوشتن در آنجا را زده و در وبلاگی به شکل موقت اقدام به ادامه ی کار شده تا تکلیف سایت جدید مشخص شود.

در چند ماه گذشته این فرصت پیش آمد که وبسایت در هاست جدید را تهیه کرده و به اینجا نقل مکان کنیم. اما متاسفانه باز با یکی دیگر از بی مسئولیتی ها و مشکلات بزرگ میهن بلاگ مواجه شدیم. ما قادر به تهیه بک آپ از مطالب خود از میهن بلاگ نبودیم و میهن بلاگ بدون هیچگونه جوابگویی بدون اطلاع اقدام به مسدود کردن میهن بلاگ نموده و سرویس بک آپ گیری آنها نیز کار نمی کرد. از آنجاییکه در گذشته و تنها حدود 500 پست از سالهای نخست را به شکل بک آپ در اختیار داشتم اقدام به بارگزاری آنها در هاست جدید نمودم که این نیز خود حدیث مفصل به علت چند تکه پاره بودن همون فایلهای بک آپ داشت. بالاخره در حدود 500 پست در هاست بارگزاری گردید و مابقی مطالب حذف شده به مرور زمان به شکل دستی در این وبسایت قرار داده خواهد شد. آن تعداد پست بارگزاری شده نیز هر کدام نیاز به ویرایش جمله بندی و تصاویر و … دارند که آنها نیز به مرور در حال اصلاح هستند.

بعضی از مطالبی که جدیدا گذاشته می شود مربوط به 15 سال پیش می باشد و شاید دارای اطلاعات کافی نباشد که اقتضای همان زمان بوده است. در پایان اگر کم و کسری و یا ایراداتی در بعضی مطالب مشاهده می کنید صبور بوده و امیدوارم همچنان ما را با حضور گرم خودتان همراهی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.